feature-image

2025 augusztusa és szeptembere között Kistarcsa adott otthont a Trebag Kft. által szervezett, 60 év felettieknek szóló, 5 hetes fitneszprogramnak. A résztvevők hetente kétszer találkoztak — az egyik alkalommal táncoltak, a másikon nordic walkingoztak — így ötvözve a mozgást, a jó hangulatot és a közösségi élményt.

Okos eszközök, például fitneszórák és okosmérlegek segítségével követték nyomon aktivitásukat és fejlődésüket, miközben megtanulták, hogyan támogathatja a technológia az aktív életmódot.

A program megmutatta, hogy a mozgás, a technológia és a közösség ötvözése hogyan segítheti az idősebbeket abban, hogy aktívak és kapcsolódóak maradjanak.


💬 Amit a résztvevők mondtak

“Nagyon jól éreztem magam, és felfedeztem az okosóra lehetséges felhasználási lehetőségeit… Még nem haladó szinten csinálom, de nem adom fel.”
Judit, 74

“Köszönöm, hogy részt vehettem és megtanulhattam nordic walkingozni, új koreográfiákat táncolni, és elemezni az okosóra adatait… Mozgásra késztetett, motivált. “
Sanyi, 78

Eredeti bejegyzés itt.